Spotkanie przy ognisku

Poranna mżawka i ciemne chmury, nie wystraszyły najmłodszych parafian, którzy 17 czerwca zgromadzili się na ognisku przy GOK-u w Grabinie. Uczestnikami radosnego świętowania były głównie dzieci ze scholki wraz z Rodzicami i Opiekunami a także Ksiądz Proboszcz, jako organizator spotkania. Cały piknik był wyrazem wdzięczności dla dzieci  i rodziców, którzy w roku szkolnym 2016/17 angażowali się w cotygodniowe próby oraz oprawę muzyczną niedzielnych Mszy Świętych. Oprócz smacznej kiełbaski  z ogniska oraz przysmaków z grilla, można było skorzystać z innych, licznych atrakcji.

Szczególnie za zaangażowanie przy organizacji pikniku dziękujemy Rodzicom i Opiekunom. Podziękowania kierujemy również w stronę Gospodarzy GOK-u w Grabinie za udostępnienie i przygotowanie miejsca.