Zaproszenie do udziału w konkursie różańcowym

UWAGA KONKURS!!!

Zbliża się miesiąc październik, czas w którym jak co roku będziemy gromadzić się w świątyni na wspólnej modlitwie różańcowej. Matka Boża wielokrotnie, podczas objawień, zachęcała do odmawiania tej pięknej modlitwy. Dużym zaufaniem Maryja obdarzyła dzieci, prosiła je o modlitwę objawiając się m.in.w Fatimie, Lourdes, La Salette i Gietrzwałdzie. Dlatego zachęcamy szczególnie dzieci z naszej parafii do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych codziennie przed wieczorową Mszą świętą o godzinie 17:30.

Zapraszamy też do konkursów związanych z różańcem:

I Zbierz jak największą liczbę naklejek! Po każdym nabożeństwie będą rozdawane karteczki – naklejki, które należy umieszczać na odpowiedniej planszy. Osoby, które zbiorą największą liczbę pamiątek różańcowych otrzymają z końcem października atrakcyjne nagrody!

II Wylosuj figurę! Wśród rozdawanych karteczek będzie ukrytych kilka wyjątkowych – będą one oznaczone literą “F” na odwrocie. Osoba, która otrzyma tak oznaczoną karteczkę, zabiera jedną z figur Matki Bożej na jeden dzień do domu. Jeśli losowanie ma miejsce w piątek, figurę zabiera na cały weekend!

III Konkurs na Najpiękniejszy Różaniec wykonany dowolną techniką, z dowolnych materiałów! Konkurs jest skierowany do dzieci i ich rodzin. Dzieci wraz z członkami swojej rodziny wykonują różaniec dowolną techniką, przy wykorzystaniu najróżniejszych materiałów (np.: muszelki, fasolki, koraliki oraz wiele innych) i pomysłów na wykonanie różańca. Liczymy na pomysłowość i oryginalność. Podpisane prace należy oddawać do pani katechetki do 26 października. Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się na zakończenie różańca.

ZACHĘCAMY!!!ZAPRASZAMY!!!